Szkolenia dla działu housekeeping- HSK

Szkolenie dotyczące standardów higieny i postępowania personelu sprzątającego w hotelu. Podczas szkolenia omówimy zasady zachowań pokojowych, wygląd i higienę personelu, standardy porządkowo-sanitarne w różnych częściach hotelu oraz procedury związane z obsługą mini barów, teczki hotelowych, rzeczy znalezionych oraz zgłaszaniem kradzieży i usterek technicznych. Poznasz również techniki prac sanitarno-porządkowych oraz współpracę z innymi działami hotelu. Dołącz, aby podnieść jakość obsługi i zadowolenie gości! 

Metody pracy w KURSIE

Poznaj metody pracy stosowane w naszym kursie dla działu housekeeping, które obejmują zarówno teorię, jak i praktykę, gwarantując wszechstronne szkolenie personelu sprzątającego.

prezentacja trenerska - szkolenie manager hotelu

Prezentacja teoretyczna

Poprzez prezentację teoretyczną wprowadzamy uczestników w kluczowe aspekty pracy w dziale Housekeeping, obejmujące m.in. standardy czystości, procedury sprzątania, zarządzanie zasobami oraz obsługę gości.

Symulacje sytuacji

Poprzez symulacje różnych sytuacji związanych z codzienną pracą w HSK, uczestnicy będą uczyć się radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami, podejmowania decyzji oraz skutecznego zarządzania czasem i zasobami.

audyt kuchni w szkoleniach kulinarnych

Praktyczne szkolenia sprzątania

Uczestnicy będą uczestniczyć w praktycznych szkoleniach dotyczących różnych rodzajów sprzątania, technik czyszczenia, stosowania środków czystości oraz odpowiedniego użytkowania sprzętu.

szkolenie na menadżera restauracji - gra szkoleniowa

Analiza przypadków

Przeprowadzimy analizę przypadków, w których uczestnicy będą mogli omawiać i dyskutować nad realnymi sytuacjami z ich codziennej pracy, wymieniając doświadczenia i najlepsze praktyki.

szkolenia indywidualne - manager restauracji

Ćwiczenia indywidualne

Poprzez indywidualne ćwiczenia uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności sprzątania, zapamiętywania procedur oraz efektywnej organizacji pracy w ramach swoich zadań.

Szkolenia z procedur i standardów

Uczestnicy zostaną zapoznani z obowiązującymi procedurami i standardami działu Housekeeping, co umożliwi im skuteczne wykonywanie swoich obowiązków zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.

szkolenia i kursy grupowe manager hotelu - hotelarskie

Ćwiczenia grupowe

Praca w grupie pozwoli uczestnikom na rozwijanie umiejętności komunikacji, współpracy oraz rozwiązywania problemów zespołowych, co jest kluczowe w efektywnym funkcjonowaniu działu Housekeeping.

Informacje dodatkowe o kursie HOUSEKEEPINGU

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich pracowników działu Housekeeping (HSK) oraz osób zainteresowanych zdobyciem lub doskonaleniem umiejętności związanych z pracą w branży hotelarskiej. Adresowany jest zarówno do osób początkujących, które dopiero rozpoczynają pracę w dziale sprzątania hotelowego, jak i do doświadczonych pracowników, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze zarządzania standardami czystości, procedurami sprzątania oraz obsługą gości. Niezależnie od poziomu doświadczenia, kurs ten zapewni praktyczne narzędzia i wskazówki, które pomogą uczestnikom w efektywnym wykonywaniu obowiązków oraz podnoszeniu jakości świadczonych usług w dziale Housekeeping.

Jesteś zainteresowany? Chcesz poznać szczegóły?
Napisz do Nas!