O nas

Firma GastroInvest Group to zespół profesjonalistów, którzy od wielu lat powiązani są z Hotelarstwem i Gastronomią. Gromadzone przez lata doświadczenie oraz wieloletnia współpraca, pozwoliły Nam na stworzenie zgranej i kreatywnej grupy. Gwarantuje ona usługi najwyższej jakości oraz niekonwencjonalne i efektywne rozwiązania. Kierujemy się zawsze pełnym profesjonalizmem oraz dbaniem o każdy szczegół. Wielokrotnie udowadnialiśmy, że Nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz unikalne rozwiązania po prostu sprawdzają się w praktyce. Dla Naszych partnerów przeprowadzamy cały proces ,,otwarcia”. Od znalezienia miejsca, rozwiązań technologicznych, aranżacji i stworzenia brandingu. Pomożemy Państwu finalnie stworzyć struktury firmy, poprzez optymalizację przychodów i kosztów, stworzyć procedury oparte o indywidualne potrzeby, zwiększyć wydajność pracy personelu przy jednoczesnym podniesieniu ich umiejętności. Jesteśmy w stanie znacząco zwiększyć szanse na osiągniecie sukcesu w bardzo wymagających czasach dla przedsiębiorstw hotelarsko-gastronomicznych. Sytuacja ekonomiczna na świecie postawiła całą branżę HoReCa przed nowymi wyzwaniami. Poza zmianami na rynku pracy, negatywnie na strukturę kosztów oddziałuje dynamicznie rosnąca inflacja. Na znaczeniu zyskują procesy, które spowodują spore oszczędności. Wychodząc na wprost tym oczekiwaniom stworzyliśmy unikatowe rozwiązania, które zmniejszą koszty i dodatkowo pozwolą zarabiać więcej.

korzyści płynące ze współpracy z gastroinvest

Trenerzy praktycy pracujący w topowych obiektach w Polsce i za granicą

Wsparcie merytoryczne

Szkolimy na terenie całego kraju

Nowoczesne i innowacyjne programy szkoleniowe

Rzetelność i powtarzalność naszych usług gwarantowane: certyfikatem jakości usług szkoleniowych i doradczych: MSUES 2.0, TRUSTWORTHY COMPANY oraz wpisem do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i Bazy Usług Rozwojowych

szkolenie na menadżera hotelu - konsultacje

Bezpłatne konsultacje i porady dla Naszych stałych klientów

Wymiana voucherów pobytowych pomiędzy hotelami

Gastroinvest group posiada:

Certyfikat MSUES 2.0 to gwarancja zadowolenia z poziomu świadczonych usług oraz możliwość dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO). Certyfikat przyznawany jest przez Województwo Małopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia.

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jest wymagany od instytucji szkoleniowych ubiegających się o zlecenie na szkolenie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, finansowane ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jest wymagany od instytucji szkoleniowych ubiegających się o zlecenie na szkolenie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, finansowane ze środków publicznych, takich jak np. Fundusz Pracy, PFRON, fundusze pomocowe Unii Europejskiej.

Certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest za nienaganną opinię wśród klientów, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań klientów i kontrahentów. Certyfikat wydawany jest przez Centrum Badania Opinii Klientów.

Wpis do Baza Usług Rozwojowych zakłada możliwość swobodnego wyboru podmiotu, z którym przedsiębiorcy i ich pracownicy podniosą swoje kwalifikacje. Baza pozwala znaleźć usługi rozwojowe, odpowiadające na potrzeby użytkowników.