Nasza kadra

Łukasz Maziarski
Łukasz Maziarski szkolenia kelnerskie; recepcja hotelu; HACCP; manager restauracji; manager hotelu; sprzedaż

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Menedżer i dyrektor z ponad osiemnastoletnim doświadczeniem m.in. Stary Browar Rzeszowski – największy Browar restauracyjny w Polsce, Hotel Bristol***** w Rzeszowie, Hotel Pod Wawelem *** w Krakowie, CupCake Corner Bakery, Coffee Brothers, Restauracja Cherubino, Restauracja Galicyjska, Restauracja Wierzynek. Swoją przygodę z branżą hotelarsko-gastronomiczną rozpoczynał jako kelner w sieci restauracji Sphinx, dwukrotnie wygrywając konkurs na najlepszego sprzedawcę wśród kelnerów w całej Polsce.

Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami sieciowymi poparte wieloma sukcesami doprowadziło do powstawania GastroInvest Group oraz oprogramowania POS Solutions dla małych przedsiębiorstw gastronomicznych.

Doradza firmom, uczy i wspiera menedżerów i pracowników w ich rozwoju, korzystając z własnych doświadczeń menedżerskich. Doskonale łączy wiedzę teoretyczną z praktyką biznesową.

Specjalizuje się w sprzedaży i negocjacjach handlowych; przywództwie i zarządzaniu zespołem; komunikacji i asertywności; budowaniu relacji z klientem; zarządzaniu strategicznym, rentowności prowadzonych przedsiębiorstw. Uwielbia modele biznesowe, które można skalować. Prywatnie uwielbia zdrowy tryb życia, dobre jedzenie i sport.

 

Więcej Zwiń
Arkadiusz Białkowski
Arkadiusz Białkowski szkolenia barmańskie; baristyczne; manager restauracji; sprzedażowe; pre opening bar

Abslowent warszawskiego AWF i Studiów Podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie Marketingowe. Manager oraz barman z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem branży w dużych i średnich przedsiębiorstwach hotelarsko-gastronomicznych.

Pierwsze kroki stawiał w warszawskich klubach muzycznych ucząc się organizacji pracy i szybkiej pracy za barem. Kolejnym krokiem była praca w najlepszych hotelach w Warszawie zaczynając od Hotel Airport Okęcie jako Szef Baru Aviator, zlokalizowanego na 10 piętrze, poprzez pracę w największej sieci hotelarskiej na świecie Mariott. Najpierw jako Barman w 4-gwiazdkowym Hotelu Courtyard By Mariott, poprzez Lidera Zmiany Baru w 5-gwiazdkowym Renaissance Warsaw Aiport. Doświadczenie zdobywał również w dużych hotelach resortowych jak Hotel Arłamów oraz dużych restauracjach jak Stary Browar Rzeszowski jako Manager. Obecnie Bar Manager największego baru hotelowego w sieci Louvre Hotel Group w Warszawie.
Uczestnik i Finalista wielu konkursów barmańskich często widywany na podium zawodów.

Szkolił personel zarówno w dużych hotelach 3*, 4* i 5*. Specjalizuje się w optymalizacji kosztów oraz pozyskiwaniem i negocjowaniem kontraktów z partnerami strategicznymi. Aktywnie uczestniczy w wielu spotkaniach branżowych i konferencjach o tematyce hotelarskiej i gastronomicznej.

 

Więcej Zwiń
seweryn-balchan
Seweryn Bałchan szkolenia kulinarne; szkolenia cukiernicze

Jako Szef Kuchni przez lata doskonalił swoje umiejętności kulinarne i pasję do dobrego jedzenia. Ta podróż pozwoliła mu docenić sztukę tworzenia pysznych i zdrowych posiłków.

To, co go naprawdę urzeka, to umiejętność tworzenia kulinarnych arcydzieł w zaciszu własnego domu. Przyjmując ten styl życia, odkrył radość przygotowywania zdrowych i pożywnych potraw, które odżywiają zarówno ciało, jak i duszę. Wybór świeżych składników, eksperymentowanie ze smakami i delektowanie się owocami jego pracy daje mu ogromną satysfakcję. Pracował jako Kucharz i Szef Kuchni w takich miejscach jak:  Hotel Nowy Dwór, Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference****,  Logo Restauracja Kulisy,  Restauracja Kulisy,  Prince of Wales Hotel, Restauracja Czerwone Korale, Restauracja Podpromie, Restauracja Okovita, Restauracja Radość i Bistro Pełne Radości. Obecnie jest Szefem Kuchni w Restauracji Radość na Rzeszowskim Rynku oraz Kuchni Bistro Pełne Radości.

 

Więcej Zwiń
Ewelina_Kreft
Ewelina Kreft szkolenia recepcja hotelu i SPA

Absolwentka trzech kierunków studiów na podstawie których stworzyła solidną bazę wiedzy o kosmetologii i zarządzaniu. W 2011 ukończyła studia licencjackie z kosmetologii na uczelni WSZUiE, następnie studia magisterskie z zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia z zarządzania ośrodkami SPA&Wellness w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Przez lata zarządzała i współtworzyła gabinety kosmetyczne, klinikę medycyny estetycznej oraz SPA w hotelach 4 i 5*. Pracując na wielu stanowiskach w SPA począwszy od recepcyjnego, po kierownicze poznała i organizowała wszystkie procesy zachodzące w branży beauty. Dzięki temu że doskonale je rozumie, sprawnie nimi zarządza co ma wpływ na wzrost jakości świadczonych usług, wydajności pracowników oraz bezpośrednio przekłada się na przychody i koszty utrzymania SPA. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektor Thera Wellness Radisson Blu Hotel, Sopot.

 

Więcej Zwiń
ewa-baldys
Ewa Bałdyś szkolenia kulinarne

Szefowa Kuchni z dużym doświadczeniem w kierowaniu pracą kuchni, tworzeniu kart menu, jak i również w szkoleniu przyszłych kucharzy. Zwolenniczka nurtu zero waste w gotowaniu. 

Finalistka wielu konkursów gastronomicznych, między innymi zdobyła II miejsce na Festiwalu Kuchni Podlaskiej w 2008 roku oraz I miejsce na Wielkim Finale Konkursu Kulinarnego Gala „TUR-GASTRO-HOTEL”. Uważa, iż smakujemy nie tylko ustami, a przede wszystkim oczami, dlatego dużą uwagę przykłada do wyglądu dań. Pracowała 8 lat jako Kucharz w Hotelu Gołębiewskim oraz jako Szef Kuchni w takich miejscach jak: Dom Weselny Lawendowy Zakątek, Centrum Astoria, Hotel Atlanta, Sala Weselna Rosa, Szef Kuchni Hotel Balton, Restauracja Babka oraz Hotel Silver.

 

Więcej Zwiń
Piotr_Kopa
Piotr Kopa szkolenia barmańskie; baristyczne

Bar Manager z wieloletnim doświadczeniem, smakosz oraz fanatyk Scotch Islay Whisky. Przez cały okres zawodowy związany z największym browarem restauracyjnym na podkarpaciu, w którym piastuje wyżej wymienioną pozycję. Wyprowadza oraz wyznacza najnowsze trendy na rynku miksologicznym, równocześnie pilnując najwyższych standardów z ogromną pieczołowitością oraz subtelnością, dbając o najdrobniejsze detale podczas serwisu. “ Jest kreatorem niepowtarzalnych kart z koktajlami w których prym wiodą unikalne pozycje. Każdy z autorskich koktajli posiada swoją historie oraz wielowymiarowy niepowtarzalny smak.

 

Więcej Zwiń
Pan Maciej
Maciej Gil sprzedaż; negocjacje handlowe

Doradca Kulinarny, Handlowiec, Koordynator Grup Sprzedażowych, Kucharz.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas współpracy z takimi firmami jak: Unilever, Kompania Piwowarska, Iglotex, Orange oraz Sphinx.

Od kilkunastu lat z sukcesami łączy miłość do gastronomii z umiejętnościami sprzedażowymi, zdobywanymi podczas pracy dla największych marek w branży HoReCa w tym obecnie jako doradca kulinarny w firmie Unilever.

Na co dzień ma możliwość wymiany doświadczeń i współpracy z właścicielami, managerami, szefami kuchni, działami zakupów jak i handlowcami dystrybucji.

Całe jego doświadczenie zbierane przez lata i przekazywane podczas szkoleń pozwoli na rozwój umiejętności sprzedażowych i analitycznych uczestników, co bezpośrednio przełoży się na zyskowność Twojego biznesu.

Sukcesem dla handlowca nie jest sprzedaż produktu a sprawienie żeby klient do niego wrócił.

 

Więcej Zwiń
Pan Zenon
Zenon Hołubowski szkolenia kulinarne; doradztwo gastronomiczne

Zenon Hołubowski jest Executive Chef i właścicielem Hotelu Hołubowski i Restauracji Tawerna Toscana w Pile. Jest długoletnim członkiem Amerykańskiej Federacji Kulinarnej, Światowego Zrzeszenia Szefów Kuchni (WACS) oraz honorowym członkiem stowarzyszenia Euro-Toques Poland. Swoje doświadczenie zdobywał w USA (od 1991 do 2001), gdzie ukończył Culinary Instytute of America. Dalsze kroki w jego kulinarnej karierze stawiał podczas wizyt w krajach skandynawskich, Azji, Hiszpanii, Niemczech i Turcji. Jego pasja do kuchni włoskiej rozwinęła się podczas pobytu we Włoszech, gdzie we Florencji Zenon uczył się w Scuola di Arte Culinaria. W 2014 roku, Zenon zdobył certyfikat CEC (Certified Executive Chef) wydawany przez WACS, a w 2017 roku zdobył certyfikat CMC (Certified Master Chef), co uczyniło go pierwszym i jedynym polakiem, który może się pochwalić najwyższymi kwalifikacjami przyznawanymi przez WACS. Zenon Hołubowski jest bardzo doświadczonym i uznanym członkiem jury w Polskich i międzynarodowych konkursach kulinarnych. Jest jednym z dwóch certyfikowanych jurorów WACS pochodzących z Polski.

W latach 2009, 2011, 2013 i 2015 Zenon był sędzią podczas konkursu WACS Global Chef Challenge w Budapeszcie i Pradze. Co więcej był przewodniczącym Jury w narodowych kwalifikacjach do półfinału Global Chef Challenge. Był również przewodniczącym Jury w wielu konkursach kulinarnych, m.in.: Primerba Cup (2010, 2011, 2012, 2013, 2014), Młody Kreator Sztuku Kulinarnej (2010, 2011, 2012, 2013, 2014), Festiwal Dobrego Smaku w Grucznie (2012, 2013, 2014) i Festiwal Dobrego Smaku w Łodzi (2013). Zenon Hołubowski jest związany z Kulinarnym Pucharem Polski. Od 2011 do 2013 roku był sędzią półfinałów, a w 2014 roku był Przewodniczącym Jury KPP. Od 2012 roku pełni również funkcję Ambasadora tego najbardziej prestiżowego konkursu dla profesjonalnych kucharzy w Polsce. Od 2007 roku czynnie uczestniczy w formowaniu Kulinarnej Reprezentacji Polski na międzynarodowe zawody kulinarne: IKA Erfurt 2008 (brązowy medal), IKA Erfurt 2016 (brązowy i srebrny medal), Puchar Świata Luxemburg 2018 – nominacja na trenera technicznego Reprezentacji Polski Seniorów. W swojej codziennej pracy Zenon skupia się na szkoleniu młodych adeptów sztuki kulinarnej poprzez organizowanie i prowadzenie szkoleń dla uczniów szkół, którzy biorą udział w konkursach kulinarnych.

 

Więcej Zwiń
Waldemar Ziebinski
Waldemar Ziębiński szkolenia kelnerskie; barmańskie; manager restauracji

Waldemar Ziębiński – Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku Zarządzanie Strategiczne Przedsiębiorstwem.

Manager, barman i kelner z 15 letnim doświadczeniem w branży. Karierę w gastronomii zaczynał od Krakowskich kawiarni i klubów od pomocy barmańskiej. Świadczył usługi jako barman na wesele. Następnie trafił do 4* Hotelu Galaxy gdzie zaczynając od stanowiska barmana poznawał sekrety pracy kelnera i kierownika sali w restauracji Hotelowej. Szczególnie skupiając się na organizacji bankietów i perfekcyjnym serwisie w restauracji a la carte.

Gościnność jego zdaniem to podstawa w prowadzeniu restauracji.

Swoją karierę kontynuował w Hotelu Galaxy na stanowisku Managera Gastronomii gdzie skupiał się na optymalizacji kosztów i maksymalizacji przychodu restauracji Hotelowej. W swojej karierze brał czynny udział przy otwieraniu 4 restauracji zarówno hotelowych jak i indywidualnych, dzięki czemu poznał funkcjonowanie obiektów gastronomicznych z różnej perspektywy. Potrafi do każdej restauracji podejść w sposób indywidualny i wybrać odpowiednie dla niej strategie. Fan analiz w excelu.

Obecnie skupia się na otwarciu swojej własnej restauracji. Prywatnie jest fanem zdrowego trybu życia. Trenuje sporty walki i ciężary, interesuje się dietetyką oraz rozwojem osobistym.

 

Więcej Zwiń
michal-kaminski
Michał Kamiński szkolenia kulinarne

Ma doświadczenie w prowadzeniu restauracji, kuchni hotelowych oraz domów weselnych. Planował działania restauracji od podstaw, jak i również prowadził je z własnym pomysłem. Jego mottem w życiu gastronomicznym jest robić oryginalne dania, by nie powielać ich z różnych miejsc. Oczywiście inspiruje się innymi, ale stara się tworzyć dania własne. Nie używa w kuchni żadnych gotowców tzn. proszków i gotowych produktów. Jego dania są niespotykane, mimo to mieszczą się w budżecie przeciętnego Kowalskiego. Pracował jako Szef Kuchni w takich miejscach jak: Restauracje Pesca bary- sieć firmy Wilbo Gdańsk, Lawendowy Dwór, Dom Weselny Pszczółka koło Gdańska, Hotel Chopin w Pruszczu Gdańskim, Hotel Prawdzic Resort&Conference Gdańsk, Hotel Pawlicki oraz Teichwirtschaft Otto&Restaurant “Der Fischmeister”. Jest związany z kuchnią hotelową przez ostatnie 15 lat. Obecnie od 8 lat pracuje jako Szef Kuchni w Hotelu Prawdzic w Gdańsku.

 

Więcej Zwiń
przemyslaw-zurek
Przemysław Żurek szkolenia kulinarne

Szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat dobrego jedzenia, uczestnik konkursów kulinarnych. Jego doświadczenie poparte jest pracą w prestiżowych hotelach i restauracjach. Pracował jako Szef kuchni w Hotel Blue Diamond Active Spa oraz Food Craftres – Catering oraz w Restauracji Kucharze, z którą w 2022 roku wygrał prestiżową nagrodę Restaurant Week na najlepszą restaurację w Polsce. Sukces ten zaowocował otwarciem restauracji Okovita, która obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych restauracji na Podkarpaciu. Domena, którą się kieruje: ,,Nie ma szczerszej miłości, niż miłość do jedzenia” prowadzi go przez jego karierę zawodową i nigdy nie zawiodła. Prywatnie uwielbia kuchnię Comfort Food, łączy ją z nowoczesnym wydaniem i dbałością o  produkt.

 

Więcej Zwiń
Patryk Mach
Patryk Mach szkolenia kulinarne i cukiernicze

Patryk rozpoczął swoją fascynującą karierę w Hotelu Blue Diamond Active Spa ****, gdzie po pięciu latach doskonalenia sztuki kulinarnej, awansował na stanowisko Chefa Kuchni. 

Podróżując po Polsce i za granicą, zdobywał doświadczenie na stażach, m.in. w luksusowym Hotelu Reina Victoria ***** w Walencji. 

W 2016 roku dołączył  do Narodowej Reprezentacji Polski Kucharzy, osiągając srebrny i brązowy medal na Olimpiadzie Kulinarnej w Erfurcie, a następnie brąz na Mistrzostwach Świata w Luxemburgu w 2018 roku. 

Od 2021 roku Patryk kieruje swoją własną pracownią cukierniczą, dodając słodki urok setkom uroczystości. 

Poza kuchennymi podbojami, Patryk jest także dumnym mężem i tatą dwóch uroczych synków.  

Szkolenia, które  prowadzi Patryk:

  • desery a’la carte
  • desery bankietowe min. Monoporcje, mini tarty
  • podstawy cukiernictwa
  • słodkie stoły
  •  kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu
  • układanie menu, dobranie składników do dań

 

Więcej Zwiń
anna-lewit
Anna Lewit szkolenia manager hotelu, mentoring liderów, zarządzanie marką luksusową

Absolwentka studiów MBA Leadership na Uniwersytecie Merito w Gdańsku, a także dyplomowany coach, interwent kryzysowy i zarządzająca obiektami hotelowymi z ponad 25 letnim doświadczeniem. Dyrektor Zarządzający Hoteli Grand **** Stamary i Aries *****w Zakopanem, a także Hotelu *****Quadrille w Gdyni, który wprowadziła do ekskluzywnego Stowarzyszenia Hoteli Relais & Chateaux. Swoją pasję hotelową przekazywała również studentom Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego jako wykładowca przedmiotu: Hotel Management.

Jest orędowniczką pracy zespołowej i zarządzania opartego na wartościach oraz przywództwa wszechstronnego. Specjalizuje się w mentoringu i treningu mentalnym liderów, w tworzeniu skutecznych zespołów, komunikacji i budowaniu relacji oraz w interwencjach kryzysowych. Mając duże doświadczenie w tworzeniu marek dla nowopowstałych hoteli, szczególną uwagę przykłada do najwyższej jakości usług opartej o ideę gościnności usługowej.

W pracy realizuje autorski pomysł na prowadzenie ludzi do sukcesu i projektowanie ich doświadczeń w zgodzie z wartościami. Prywatnie jest zainteresowana alternatywnymi metodami rozwoju osobistego i zawodowego; zwolenniczka niestandardowych rozwiązań i nieszablonowego myślenia oraz szczęśliwego życia.

 

Więcej Zwiń
marta-kozicka
Marta Kozicka szkolenia z HSK ( służby pięter )

Jej przygoda z hotelarstwem rozpoczęła się w szkole średniej w 2005 roku, gdzie po 4 latach nauki otrzymała kwalifikacje w zawodzie Technik Hotelarstwa.  Pracę w hotelu rozpoczęła na stanowisku kelnerki oraz barmanki w Hotelu Campanile. Kolejnym stanowiskiem była praca pani pokojowej w Hotelach Mercure, Sheraton oraz Vivaldi. Ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu na kierunkach Turystyka Międzynarodowa oraz Animacja Czasu Wolnego. W 2014 roku zdobyła tytuł mgr Manager Hotelarstwa kończąc Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło Jej na pełnienie funkcji kierowniczych:

  • Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada – Inspektor dz. Służby Pięter
  • Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o. Moxy by Marriott- Koordynator zespołu ds. utrzymania czystości
  • Hotel Moderno- Kierownik Służby Pięter
  • Romwit Polska Sp. z o.o.- Koordynator usługi utrzymania czystości – AKTUALNIE

 

Więcej Zwiń
szymon-stanczyk
Szymon Stańczyk szkolenia kelnerskie, szkolenia sommelierskie

Rozpoczynał swoją karierę w prestiżowej Restauracji Da Vinci na Rzeszowskim rynku. Kontynuował swój rozwój w krakowskiej Restauracji Pod Baranem, gdzie zdobywał cenne doświadczenie pod okiem doświadczonych profesjonalistów.

Podążając za pasją do perfekcyjnej obsługi i serwisu, podjął wyzwanie w renomowanym brytyjskim hotelu Luton Hoo Hotel, by po bogatej przygodzie za granicą wrócić do korzeni w Krakowie, gdzie związał się z restauracją Studio Qulinarna na krakowskim Kazimierzu.
Ostatnie lata spędzone w rodzinnym Rzeszowie były dla Niego okazją do jeszcze głębszego pogłębienia swoich umiejętności w Restauracji Oranżeria w Hotelu Rzeszów, gdzie pełnił obowiązki kierownika Sali oraz sommeliera.

 

Więcej Zwiń